До кого я можу звернутися за додатковими питаннями?

Якщо у вас виникли питання з приводу організації та безпосередньо самого проведення дослідження, ви можете зв’язатися з Оксаною Попковою за номерами: +4901723987358; +380955501230 (дзвінки, WhatsApp, Viber, Telegram)

Конфіденційність та захист персональних даних вашої дитини.

Як батьків, вас попросять засвідчити підписом те, що ви отримали інформацію про дослідження та погоджуєтеся на участь вашої дитини в дослідженні та пов’язану з ним обробку персональних даних. Вашій дитині буде присвоєно номер учасника в межах дослідження. Ми не збираємо жодної вашої ідентифікаційної інформації, тому внесок вашої дитини у дослідження є анонімним. Дані вашої дитини залишаться анонімними під час обробки, оскільки наші співробітники не мають доступу до персональних чи інших конфіденційних даних вашої дитини. Лише узагальнені результати всіх учасників будуть безкоштовно доступні світовій дослідницькій спільноті з некомерційною метою.

Що станеться, якщо моя дитина захоче припинити участь?

Жодна дитина не повинна брати участь у дослідженні проти власної волі. Тому перед початком гри кожну дитину запитають, чи дійсно вона хоче брати участь у дослідженні. Це буде зроблено через дружнє спілкування з дитиною на початку самого дослідження. Звичайно, ви, як батьки, зможете негайно зупинити дослідження, якщо у вас складеться враження, що ваша дитина не бажає брати в ньому участь.

Хто буде проводити дослідження з дитиною?

Керівником проєкту є доктор Улі Зауерланд, керівник дослідницького напрямку «Семантика та прагматика» в Leibniz-Zentrum Allgemeine Sprachwissenschaft (ZAS). 

Дослідження зазвичай проводить українська дослідниця – Оксана Попкова спільно з однією із наших студенток-асистенток, яка була відібрана доктором Улі Зауерландом.

Чому моїй дитині варто брати участь?

Результати лінгвістичних досліджень серед дітей зможуть, наприклад, допомогти розробити кращі інструменти мовного рівня та підтримати програми для дітей з труднощами у розвитку мови.

Беручи участь з вашою дитиною в одному або декількох наших дослідженнях, ви допоможете нам краще зрозуміти, як діти в усьому світі вчаться говорити. А отже зробите значний внесок у розвиток науки!